Cennik

Poniżej przedstawiamy cennik tłumaczeń (kwoty całkowite, RACHUNEK – NIE DOLICZAMY PODATKU VAT, brak dopłat za ekspres czy słownictwo specjalistyczne):

Język Tłumaczenie zwykłe / specjalistyczne (1800 znaków) Tłumaczenie przysięgłe/ uwierzytelnione (1125 znaków)
Angielski, niemiecki, francuski, włoski 38,00 38,00
Rosyjski, Hiszpański 45,00 45,00
Inne języki europejskie 80,00 80,00

 

Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty w sprawie darmowej wyceny.

Zajmujemy się profesjonalnym tłumaczeniem tekstów, które staramy się dostarczać w jak najszybszym czasie i po rozsądnych cenach. Wyżej znajdą Państwo cennik tłumaczeń obowiązujący w naszym biurze. Podane w cenniku kwoty to oczywiście ceny całkowite. Warto nadmienić, że do podanych kwot nie doliczamy podatku VAT (wystawiamy rachunki uproszczone). Nie doliczamy także żadnych dodatkowych dopłat, jak na przykład za tłumaczenie ekspresowe czy słownictwo specjalistyczne. Oferujemy tłumaczenie zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe. W przypadku większych zleceń i przy współpracy ze stałymi klientami możemy zaproponować specjalne rabaty. Sugerujemy porównać nasz cennik tłumaczeń z ofertą konkurencji – na pewno przekonają się Państwo o jego atrakcyjności.

Oferujemy szybkie i niedrogie tłumaczenia zapewniając naszym klientom usługi na wysokim poziomie. Zajmujemy się tłumaczeniem na wiele języków europejskich (również tych mniej popularnych) w różnych kombinacjach językowych (z języka obcego na polski i odwrotnie, a także z języka obcego na obcy). Niezależnie od języka (źródłowego czy docelowego), stopnia skomplikowania i długości tekstu, zawsze równie rzetelnie podchodzimy do powierzonego nam zlecenia starając się jak najdokładniej oddać znaczenie tekstu. Na rynku biur tłumaczeń jesteśmy konkurencyjni, o czym świadczy rzesza klientów, która nam zaufała.
W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty. Zapewniamy Państwu darmową wycenę tłumaczenia. Podana przy wycenie kwota jest gwarantowana i niezmienna, a więc nie zaskoczymy Państwa przy odbiorze tłumaczenia żądając wyższej stawki (jak to często bywa w innych biurach, gdzie ceny wycena ma jedynie charakter szacunkowy). Wybór naszego biura tłumaczeń to gwarancja dobrego i sprawdzonego tłumaczenia w atrakcyjnej cenie.